ELTOR

ul. Kępska 2G, Opole

  • 900 - 1700
  • 900 - 1300

DRZWI ALUMINIOWE


Proponujemy Państwu drzwi wejściowe wykonane z aluminium produkcji firmy MS. Produkt o nazwie MS ExternAL PREMIUM, to propozycja o nowoczesnym i bardzo atrakcyjnym wyglądzie, a jednocześnie wysoka wodoodporność oraz współczynnik izolacji termicznej nawet na poziomie 0,61 W/m2K. Drzwi zewnętrzne MS ExtrnAL zbudowane są w oparciu o termoizolowane kształtowniki aluminiowe MB-86. Panele te są niezwykle odporne na działanie warunków atmosferycznych, a dzięki zastosowaniu warstwy ochronnej ze specjalnego lakieru ich wytrzymałość jest dodatkowo zwiększana. Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów oferujemy możliwość zamówienia drzwi w dowolnym kolorze z palety RAL, jak również w powłokach drewnopodobnych (m.in. złoty dąb, orzech, winchester itp.), możliwe są również opcje w dwukolorze. Panele mogą dodatkowo posiadać frezy lub zostać ozdobione aplikacjami z stali szlachetnej.

DRZWI ZEWNĘTRZNE PCV


Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. Bezpieczne i ciepłe drzwi wejściowe PCV dzięki bogatemu wzornictwu i wyposażeniu nadają indywidualny i niepowtarzalny charakter Państwa domowi.

Drzwi PCV w niemieckim systemie profilowym Brügmann AD w klasie A są uzupełnieniem naszych linii okiennych. Nasze drzwi wyposażone są w najnowszej generacji austriackie zamki MACO Protect i ciepłe wielowarstwowe wypełnienia drzwiowe. Drzwi PCV produkowane są jako jedno - i dwuskrzydłowe, otwierane do środka lub na zewnątrz.. Można je połączyć z naświetlami górnymi i bocznymi. Standardowo wyposażone są w niski próg aluminiowy 20 mm wraz z systemem uszczelnień i okapników oraz w zasuwnicę hakową. Drzwi zewnętrzne PCV wykonujemy w szerokiej gamie kolorystycznej, z różnego rodzaju uchwytami, zamkami i klamkami.

W swojej ofercie posiadamy drzwi zewnętrzne z PVC w kolekcji standardowej oraz z ekskluzywnymi wypełnieniami. Charakteryzują się one najwyższą jakością połączoną z eleganckim wzornictwem. Oryginalne, specjalne wypełnienia drzwi gwarantują bardzo wysoką izolację cieplną oraz dźwiękoszczelną.

Najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne oraz specjalna warstwa zewnętrzna zabezpieczają drzwi przed wypaczeniem oraz działaniem warunków atmosferycznych i światła ultrafioletowego.

W naszej ofercie znajdują się drzwi pełne, oszklone w różnych konfiguracjach ze szkłem gładkim i ornamentowym, szkłem wypukłym, jak również wypełnieniem panelowym z efektem trójwymiarowym.

DRZWI STALOWE WIKĘD


Wybór drzwi wejściowych do domu jest bardzo ważną decyzją z uwagi na fakt codziennego ich użytkowania. Drzwi wejściowe są również ważnym elementem dekoracyjnym, dlatego powinny być wybrane z należytą starannością. Proponujemy Państwu wybór eleganckich, funkcjonalnych i bardzo trwałych drzwi wejściowych firmy Wikęd. Są to produkty charakteryzujące się bardzo ciekawym i zróżnicowanym wzornictwem, dużą wytrzymałością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz możliwością wyboru koloru z bardzo szerokiej palety barw. Konstrukcja drzwi wejściowych Wikęd (w zależności od typu) składa się z ciepłej ościeżnicy z dwoma uszczelkami, zawiasów regulowanych w trzech wymiarach, nasadek ozdobnych na zawiasy, bolców antywyważeniowych, ciepłego progu z przegrodą termiczną i wkładki marki WILKA. Drzwi wejściowe ze stali firmy Wikęd to rozwiązanie ekonomiczne przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych parametrów bezpieczeństwa, izolacji cieplnej, a także bogatej oferty stylistycznej.

DRZWI WEJŚCIOWE KMT


Prowadzimy sprzedaż i montaż drzwi wejściowych ze stali firmy KMT. Jest to marka z bardzo bogatą tradycją, sięgającą roku 1967, specjalizującą się w produkcji drzwi stalowych przeznaczonych dla budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego oraz budynków użyteczności publicznej. Wszystkie drzwi wejściowe KMT produkowane są z najlepszej jakości komponentów i gwarantują wieloletnie, bezawaryjne działanie. Firma KMT oferuje drzwi w wersji Standard, Classic, Plus oraz Plus passie o grubości skrzydła 75 mm. Różne rodzaje drzwi wejściowych różnią się przede wszystkim grubością skrzydła, poziomem zabezpieczeń antywyważeniowych, stylistyką oraz poziomem izolacji cieplnej. Istnieje również możliwość montażu naświetli, które stanowią eleganckie uzupełnienie drzwi wejściowych zapewniając jednocześnie przenikanie większej ilości światła do wnętrza budynku.

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE GERDA


Gerda to znany i ceniony producent drzwi oraz zabezpieczeń antywłamaniowych. Produkty tej firmy polecane są klientom, którzy poza wyglądem i funkcjonalnością potrzebują produktu o wysokim stopniu zabezpieczeń antywłamaniowych. Prowadzimy doradztwo, sprzedaż oraz montaż drzwi wejściowych z zastosowaniem zabezpieczeń przed włamaniem, które zdecydowanie przewyższają wyznaczony w tym zakresie standardy. Polecamy zarówno drzwi wejściowe do domów, mieszkań oraz biur. W ofercie firmy Gerda znajdują się drzwi, których ważnymi cechami są bardzo dobra izolacja cieplna, jak i wysoki stopień bezpieczeństwa. Dodatkowo dzięki zastosowaniu nowoczesnych wypełnień skrzydła drzwi charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami w zakresie izolacji akustycznej. Każdy z produktów dostępny jest w szerokiej gamie wzorów oraz wersji kolorystycznych. Istnieje opcjonalna możliwość zamówienia bocznych i górnych doświetleń wykonanych w opatentowanej technologii PERFOTHERM, która jako jedyna na rynku zapewnia unikalny stopień izolacji cieplnej przy zachowaniu pełnej wytrzymałości.