ELTOR

ul. Kępska 2G, Opole

  • 900 - 1700
  • 900 - 1300

AUTOMATYKA DO BRAM


W naszej ofercie znajduje się automatyka do bram garażowych, skrzydłowych oraz przesuwnych firm Nice, Faac oraz Novoferm. Innowacyjna koncepcja, najwyższa użyteczność, najnowocześniejsza technologia i rewolucyjny design – to cechy, które idealnie odzwierciedlają produkty tych producentów. Odpowiednio dobrany napęd bramy jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika.

NAPĘDY DO BRAM PRZESUWNYCH


Nasza oferta to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, jak i w warunkach przemysłowych.

NAPĘDY DO BRAM SKRZYDŁOWYCH


Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak wielkość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy.  W naszej ofercie znajdują się innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych.. Dzięki niewielkim i mało widocznym siłownikom można stworzyć elegancki i wydajny system automatycznego otwierania bramy.

NAPĘDY DO BRAM GARAŻOWYCH


Funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych dostosowane są do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram. Szeroki wybór produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Oferowane przez nas napędy do bram garażowych są gwarancją komfortowej i bezawaryjnej pracy bramy garażowej przez długie lata, oszczędzając czas i energię.

SZLABANY


Szlabany to najprostsze, niezawodne rozwiązanie pozwalające na zarządzanie dostępem do budynków biurowych, mieszkalnych, parkingów publicznych oraz terenów przemysłowych.
Proponowane przez nas rozwiązania zapewniają szybkość funkcjonowania, wydajność, niezawodność oraz trwałość.